DIREKTORI PEGAWAI


PEJABAT KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF

Haniza Binti Ab Shukor (Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: haniza@prb-risda.com.my


Zailani Bin Ahmad (Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:102
Fax : 603-4257 5480
Email: zailani@prb-risda.com.my


Roseha Binti Hassan (Pembantu Khas KPE)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: roseha@prb-risda.com.my


 
 



JABATAN PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA

Suhana bt Mohd Najid (Ketua Jabatan Pentadbiran & Sumber Manusia)
Tel : 603-4256 3777 ext:148
Fax : 603-4257 5480
Email: suhana@prb-risda.com.my


Yusrizal Bin Zakaria (Eksekutif Pentadbiran & Sumber Manusia)
Tel : 603-4256 3777 ext:120
Fax : 603-4257 5480
Email: yusrizal@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMBANGUNAN KORPORAT

Nuryati Binti Kamuridin (Ketua Jabatan Pembangunan Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:310
Fax : 603-4257 5480
Email: nuryati@prb-risda.com.my


 



JABATAN KEWANGAN

Nur Sufiana Binti Dato' Mohd Sani
Tel : 603-4270 0079 <
Email: sufiana@prb-risda.com.my


 



JABATAN PENGURUSAN DANA & PEMBIAYAAN PERIBADI

Hj. Azmi bin Omar (Ketua Jabatan Pengurusan Dana & Pembiayaan Peribadi)
Tel : 603-4256 3777 ext:143
Fax : 603-4253 5471
Email: azmi@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMFAKTORAN

Zailani bin Ahmad (Ketua Jabatan Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:102
Fax : 603-4253 5180
Email: zailani@prb-risda.com.my


Mohd Zaki bin Sujangi (Pengurus Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:137
Fax : 603-4253 5180
Email: zaki@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMBIAYAAN

Norsheha bt. Md Din (Ketua Jabatan Pembiayaan)
Tel : 603-4256 3777 ext:101
Fax : 603-4252 1182
Email: norsheha@prb-risda.com.my


 



JABATAN PERNIAGAAN ICT

Zahid Ahmad Bin Zuber Ahmad Khan
Tel : 603-4270 0079 <
Email: zahid@prb-risda.com.my


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status