DIREKTORI PEGAWAI


PEJABAT KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF

Zainal Azni Bin Zulkifli (Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: zainalazni@prb-risda.com.my


Azmi Bin Omar (Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:143
Fax : 603-4257 5480
Email: prb_azmi@yahoo.com.my


Jamilah Bt. Mamat@Mohamed (Pembantu Khas KPE)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: jmh_mhd@hotmail.com


 
 



JABATAN PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA

Abu Salim B. Hassan (Ketua Jabatan PSM)
Tel : 603-4256 3777 ext:148
Fax : 603-4257 5480
Email: abusalim558@yahoo.com


Suhana bt Mohd Najid (Ketua Unit PSM)
Tel : 603-4256 3777 ext:121
Fax : 603-4257 5480
Email: suhana@prb-risda.com.my


Mohammad Zamri bin Raup (Ketua Unit ICT)
Tel : 603-4256 3777 ext:141
Fax : 603-4257 5480
Email: zamri@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMBANGUNAN KORPORAT

Mohd Azmir Bin Rosli (Ketua Jabatan Pembangunan Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:104
Fax : 603-4257 5480
Email: prb.azmir@gmail.com , azmir.rosli@gmail.com


Nur Sufiana bt Mohd Sani (Pengurus Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:310
Fax : 603-4257 5480
Email: prb.sufiana@gmail.com


Ahmad Hisham Bin Din (Pengurus Pemasaran Unit Hypergrid)
Tel : 603-4256 3777 ext:106
Fax : 603-4257 5480
Email: hisham@prb-risda.com.my


 



JABATAN KEWANGAN

Hj. Azmi bin Omar (Ketua Jabatan Kewangan)
Tel : 603-4256 3777 ext:143
Fax : 603-4253 5471
Email: prbazmi@yahoo.com.my


Mariati bt. Md. Said (Pengurus Akaun Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:105
Fax : 603-4253 5471
Email: mariatisaid@yahoo.com


 



JABATAN PEMFAKTORAN

Zailani bin Ahmad (Ketua Jabatan Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:102
Fax : 603-4253 5180
Email: prbzai@yahoo.com


Mohd Suhairy bin Abd. Rahman (Ketua Unit Pemasaran)
Tel : 603-4256 3777 ext:139
Fax : 603-4253 5180
Email: prbsuhairi@yahoo.com


Muhammad Hafiz bin Sahrapi (Ketua Unit Akaun Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:152
Fax : 603-4253 5180
Email: hafiz0402@yahoo.com


Baharin bin Tahir (Ketua Unit Susulan Kredit)
Tel : 603-4256 3777 ext:135
Fax : 603-4253 5180
Email: prbbaharin@yahoo.com


 



JABATAN PENGURUSAN DANA & PEMBIAYAAN

Norsheha bt. Md Din (Ketua Jabatan Pengurusan Dana & Pembiayaan)
Tel : 603-4256 3777 ext:101
Fax : 603-4252 1182
Email: norsheha@prb-risda.com.my

Nik Paridah bt Hj. Che Yahya (Ketua Unit Akaun Pembiayaan)
Tel : 603-4256 3777 ext:125
Fax : 603-4252 5042
Email: nikparidah@prb-risda.com.my

Siti Rogayah bt Ahmad Yunos (Ketua Unit Operasi)
Tel : 603-4256 3777 ext:112
Fax : 603-4252 5042
Email: rogayah@prb-risda.com.my

Hjh. Noorma bt. Osman (Ketua Unit Pembiayaan Peribadi)
Tel : 603-4256 3777 ext:107
Fax : 603-4252 1182
Email: prbnorma@yahoo.com

Mohamad Azri Bin Abdul Majid (Ketua Unit RTBB)
Tel : 603-4256 3777 ext:118
Fax : 603-4252 1182
Email: azri@prb-risda.com.my