DIREKTORI PEGAWAI


PEJABAT KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF

Zainal Azni Bin Zulkifli (Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: zainalazni@prb-risda.com.my


Azmi Bin Omar (Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:143
Fax : 603-4257 5480
Email: azmi@prb-risda.com.my


Aina Husna Bt. Abd. Aziz (Pembantu Khas KPE)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: aina@prb-risda.com.my


 
 



JABATAN PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA

Suhana bt Mohd Najid (Ketua Jabatan Pentadbiran & Sumber Manusia)
Tel : 603-4256 3777 ext:148
Fax : 603-4257 5480
Email: suhana@prb-risda.com.my


Yusrizal Bin Zakaria (Eksekutif Pentadbiran & Sumber Manusia)
Tel : 603-4256 3777 ext:120
Fax : 603-4257 5480
Email: yusrizal@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMBANGUNAN KORPORAT

Mohd Azmir Bin Rosli (Ketua Jabatan Pembangunan Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:104
Fax : 603-4257 5480
Email: azmir@prb-risda.com.my


Nuryati Binti Kamuridin (Pengurus Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:310
Fax : 603-4257 5480
Email: nuryati@prb-risda.com.my


 



JABATAN KEWANGAN

Hj. Azmi bin Omar (Ketua Jabatan Kewangan)
Tel : 603-4256 3777 ext:143
Fax : 603-4253 5471
Email: azmi@prb-risda.com.my


Mariati bt. Md. Said (Pengurus Akaun Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:105
Fax : 603-4253 5471
Email: mariati@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMFAKTORAN

Zailani bin Ahmad (Ketua Jabatan Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:102
Fax : 603-4253 5180
Email: zailani@prb-risda.com.my


Mohd Zaki bin Sujangi (Pengurus Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:137
Fax : 603-4253 5180
Email: zaki@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMBIAYAAN

Norsheha bt. Md Din (Ketua Jabatan Pembiayaan)
Tel : 603-4256 3777 ext:101
Fax : 603-4252 1182
Email: norsheha@prb-risda.com.my


Nur Sufiana bt Mohd Sani (Pengurus Akaun Pembiayaan)
Tel : 603-4256 3777 ext:310
Fax : 603-4257 5480
Email: sufiana@prb-risda.com.my


 



UNIT AUDIT DALAM

Ahmad Hisham Bin Din (Ketua Unit Audit Dalam)
Tel : 603-4256 3777 ext:106
Fax : 603-4257 5480
Email: hisham@prb-risda.com.my


Baharin Bin Tahir (Eksekutif Audit)
Tel : 603-4256 3777 ext:178
Fax : 603-4257 5480
Email: baharin@prb-risda.com.my