DIREKTORI PEGAWAI


PEJABAT KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF

Zainal Azni Bin Zulkifli (Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: zainalazni@prb-risda.com.my


Azmi Bin Omar (Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif)
Tel : 603-4256 3777 ext:143
Fax : 603-4257 5480
Email: azmi@prb-risda.com.my


Jamilah Bt. Mamat@Mohamed (Pembantu Khas KPE)
Tel : 603-4256 3777 ext:100
Fax : 603-4257 5480
Email: jamilah@prb-risda.com.my


 
 



JABATAN PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA

Abu Salim B. Hassan (Ketua Jabatan PSM)
Tel : 603-4256 3777 ext:148
Fax : 603-4257 5480
Email: abusalim@prb-risda.com.my


Suhana bt Mohd Najid (Ketua Unit PSM)
Tel : 603-4256 3777 ext:121
Fax : 603-4257 5480
Email: suhana@prb-risda.com.my


Mohammad Zamri bin Raup (Ketua Unit ICT)
Tel : 603-4256 3777 ext:141
Fax : 603-4257 5480
Email: zamri@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMBANGUNAN KORPORAT

Mohd Azmir Bin Rosli (Ketua Jabatan Pembangunan Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:104
Fax : 603-4257 5480
Email: azmir@prb-risda.com.my


Ahmad Hisham Bin Din (Ketua Unit Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:106
Fax : 603-4257 5480
Email: hisham@prb-risda.com.my


 



JABATAN KEWANGAN

Hj. Azmi bin Omar (Ketua Jabatan Kewangan)
Tel : 603-4256 3777 ext:143
Fax : 603-4253 5471
Email: azmi@prb-risda.com.my


Mariati bt. Md. Said (Pengurus Akaun Korporat)
Tel : 603-4256 3777 ext:105
Fax : 603-4253 5471
Email: mariati@prb-risda.com.my

Hjh. Noorma bt. Osman (Ketua Unit Pembiayaan Peribadi)
Tel : 603-4256 3777 ext:107
Fax : 603-4252 1182
Email: noorma@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMFAKTORAN

Zailani bin Ahmad (Ketua Jabatan Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:102
Fax : 603-4253 5180
Email: zailani@prb-risda.com.my


Mohd Suhairy bin Abd. Rahman (Ketua Unit Pemasaran)
Tel : 603-4256 3777 ext:139
Fax : 603-4253 5180
Email: suhairy@prb-risda.com.my


Muhammad Hafiz bin Sahrapi (Ketua Unit Akaun Pemfaktoran)
Tel : 603-4256 3777 ext:152
Fax : 603-4253 5180
Email: hafiz@prb-risda.com.my


Baharin bin Tahir (Ketua Unit Susulan Kredit)
Tel : 603-4256 3777 ext:135
Fax : 603-4253 5180
Email: baharin@prb-risda.com.my


 



JABATAN PEMBIAYAAN & RUMAH BINA NEGARA

Norsheha bt. Md Din (Ketua Jabatan Pembiayaan & Rumah Bina Negara)
Tel : 603-4256 3777 ext:101
Fax : 603-4252 1182
Email: norsheha@prb-risda.com.my


Nur Sufiana bt Mohd Sani (Pengurus Akaun Pembiayaan)
Tel : 603-4256 3777 ext:310
Fax : 603-4257 5480
Email: sufiana@prb-risda.com.my


Nik Paridah bt Hj. Che Yahya (Ketua Unit Akaun Pembiayaan)
Tel : 603-4256 3777 ext:125
Fax : 603-4252 5042
Email: nikparidah@prb-risda.com.my

Siti Rogayah bt Ahmad Yunos (Ketua Unit Operasi)
Tel : 603-4256 3777 ext:112
Fax : 603-4252 5042
Email: rogayah@prb-risda.com.my

Mohamad Azri Bin Abdul Majid (Ketua Unit RTBB)
Tel : 603-4256 3777 ext:118
Fax : 603-4252 1182
Email: azri@prb-risda.com.my